I need money!

Poker808 Offline
#1 Оставлено : 23 марта 2011 г. 18:25:44(UTC)
Ранг: Newbie
Баллов: 24

Ітак: звуть мене Іван, мені 26, граю в покер давно, але час від часу не маю бажання грати взагалі. хоча гроші заро***ю саме покером. ну таке. не багато. на хліб і на сіль. наразі маю труднощі з тим, що знаю і не використовую, або неправильно використовую знання.
зараз граю нл 10. і оскільки в мене чомусь гра близько нульова, то вирішив з допомогою саві піддягнути БР. тільки що за годин 4 - 5 пройшов Betfair. це, якщо я не помиляюсь мій сьомий рум. грав пот-ліміт омаху на 5-макс столах. спочатку йшов плюс, потім мабуть втомився дивитися на дисперсію, але чітко вирішив пройти рум і забути на деякий час про онгейм. закінчив -36 (клятий онгейм, дисперсія, і риба).там є всякі фріроли, але гарантії малі. ось зайшли тузи на фріролі. ;) нічого цікавого.
про гру на Betfair можна сказати наступне: навіть на моємі ліміті в омаху є регуляри. я їх памятаю ще з Голівуд покер, але то таке. з регулярами не рубайся і буде тобі щастя!
покер трекер мені показує мій середній ВПІП 33. знаю - ацко! ПРФ - 15. ну, 5-макс. треба придумувати велосипед і залізти при проходженні в мінус. жартую. конкретної гри не підкажу, це в процесі корегується. тай що можу підказати, якщо сам зіграв не ахті.
ніяких бонусів не помітив. над виводом думаю, може спочатку, трохи зберу свої розтринькані стеки.

http://propoker.fo.ru
CallIfYouDare Offline
#2 Оставлено : 23 марта 2011 г. 19:16:49(UTC)
Берёза, Беларусь.
Ранг: Administration
Баллов: 1 035

Сказал(а) «Спасибо»: 3 раз
Привет, прикольный отчёт. Особо порадовало что смог прочитать без проблем на украинском :)
Magic people, voodoo people :)
Poker808 Offline
#3 Оставлено : 23 марта 2011 г. 21:44:24(UTC)

спс ;)
support Offline
#4 Оставлено : 24 марта 2011 г. 19:18:43(UTC)
Баллов: 5 757

Сказал(а) «Спасибо»: 119 раз
С почином!

Ждём-с отчет с графиком.
franc56 Offline
#5 Оставлено : 24 марта 2011 г. 19:45:46(UTC)
Ранг: Member
Баллов: 84

Сказал(а) «Спасибо»: 4 раз
Блин, я думал это был белорусский... :)
Poker808 Offline
#6 Оставлено : 25 марта 2011 г. 2:03:23(UTC)

ну от, перша лажа на першому ж румі: набрав на румі пойнтів аж через край, здавалося б , що ще потрібно? а чорта зо два! прийшов лист від савві:

Привет, Poker808!

Согласно последнему отчету, присланному Betfair Poker, вы не удовлетворяете требованиям, необходимым, чтобы получить бонус Savvy-очков. Если вы считаете, что информация, предоставленная нам Betfair Poker, неверна, то свяжитесь со службой поддержки Betfair Poker напрямую.

Спасибо за сотрудничество,
Поддержка PokerSavvy
http://www.pokersavvy.com/ru/support

афігєнна відмазка: я нічо не не знаю, моя хата скраю! тіпа: тусуй там розбирайся, ми вже своє отримали у вигляді рейку,нам тепер на все насрати! ну ясне діло, що якщо саві визнає рум непройденим, то і цей сайт мені нічого не заплатить. чудовий, просто прекрасний спосіб розводити людей на гроші і час! нас імєют прямо як безкоштовних рабів, які будуть тусуватись по румах і ствоювати ілюзію гри за фантомні гроші, які ми просираємо в румах. о великий проект покер сави! прихилясь перед тобою
CallIfYouDare Offline
#7 Оставлено : 25 марта 2011 г. 6:17:00(UTC)
Берёза, Беларусь.

Как давно ты набрал нужное кол-во пойнтов? Мне писали такую же ерунду, а не следующий день зачисляли :)
Poker808 Offline
#8 Оставлено : 25 марта 2011 г. 10:32:52(UTC)

двадцять третього березня. от як сів, зробив обідню перерву так і пройшов рум. хто тобі і що саме писав?
CallIfYouDare Offline
#9 Оставлено : 25 марта 2011 г. 10:40:01(UTC)
Берёза, Беларусь.

Информация о набраных очках может обновляться в течении 24-48 часов, а зачисление самого рума может длиться и около недели. Тебе просто стоит подождать, если ты уверен что отыграл нужное кол-во очков.
Guest
#10 Оставлено : 25 марта 2011 г. 13:36:25(UTC)
Ранг: Guest
Баллов: 0

Тут нет ничего страшного, PokerSavvy предлагает хорошие бонусы, превышающие количество наигранного игроком рейка, и в праве попросить дополнительную информацию от игрока. У PokerSvvy есть информация напрямую от покер рума о количестве набранных очков, рейке, регистрационных данных.

Возможно по твоему аккаунту у них были данные , которые не соответствуют твоим, поэтому они и просят тебя напрямую связаться со службой поддержки Betfair и уточнить является ли PokerSavvy твоим аффилейтом и какое количество очков набрано твоим аккаунтом. Затем письмо полученное от Betfair пересылаешь в PokerSavvy.

Похожая тема переписки с покер румом и PokerSavvy была у пользователя amerlov в теме:
RedKings Poker и PokerSavvy, вдруг оказалось, что я без аффилейта. И как доказал им обратное =)
Лента RSS 
Пользователи, просматривающие эту тему
Guest